PRIVATUMO SĄLYGOS IR SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu. PRIVĀTUMA POLITIKA

Servisas

Reg. Nr. *:
Telefonas*:
El. paštas:
Aptarnavimas*:
Papildoma informacija*:
* pažymėtus laukelius užpildyti būtina

* Pažymėdamas sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi pagal

Pasiūlymas

Modelis*:
Platintojas*:
Vardas*:
Telefonas*:
El. paštas*:
Papildoma informacija:
* pažymėtus laukelius užpildyti būtina

* Pažymėdamas sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi pagal

Bandomasis važiavimas

Vardas*:
Telefonas*:
El. paštas:
Modelis:
Važiavimo vieta*:
Data:
Valanda:
Papildoma informacija:
* pažymėtus laukelius užpildyti būtina

* Pažymėdamas sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi pagal

Sportinių / GT klasės segmente geriausias „Honda“ motoroleris „Forza 125“ ir toliau sparčiai tobulinamas – visapusiškai atnaujintas stilius, elektros įtaisais reguliuojamas priekinis stiklas, LED indikatoriai, nauji prietaisai, du visiškai nauji spalvų variantai, daugiau vietos po sėdyne įrengtoje dėtuvėje ir papildoma 45 litrų talpos viršutinė bagažinė, susieta su išmaniuoju raktu. Visa tai dar labiau sustiprina 2018 metų aukščiausiojo lygio modelio patrauklumą.

2021 m. „Forza 125“ pasirodys su į standartinę komplektaciją įtraukta HSTC sistema ir „Forza 350“ būdingais dizaino bei aerodinamikos patobulinimais. Ir „Forza 125“, ir „Forza 350“ yra pakankamai vietos po sėdyne dviem normalaus dydžio šalmams laikyti. Be to, dabar abiejuose modeliuose kaip standartinė įranga komplektuojamas USB kroviklis ir „Honda Smart Key“ sistema.

„Forza 125“ sėkmės receptas žengiant į 2021 metus išlieka nepakitęs: 4 vožtuvų variklis, kuriam būdingos šioje klasėje geriausios charakteristikos, degalų bakas, kurį visiškai pripildžius galima nuvažiuoti 490 km, ir variklio išjungimo sustojus sistema; lengvas rėmas, užtikrinantis ne tik patikimą stabilumą važiuojant dideliu greičiu, bet ir puikų manevringumą miestų gatvėse; platus įrangos sąrašas, į kurį įeina LED žibintai, išmanusis raktas, du šalmus talpinanti dėtuvė ir abiems ekipažo nariams skirta komforto įranga.

Be visa to yra ir svarbių naujų dalykų. Aukštesnis techninių duomenų ir įrangos lygis – elektros įtaisais valdomas naujasis priekinis stiklas reguliuojamas tolygiai ir visiškai užstoja vėją arba, jį nuleidus žemyn, užtikrina geresnį priekyje esančios aplinkos matomumą; patobulintame prietaisų skydelyje pateikiami ne tik rodyklinių prietaisų rodmenys, bet ir papildomos skaitmeninės informacijos. Priekiniuose ir galiniuose posūkių žibintuose dabar sumontuotos LED lemputės, po sėdyne įrengtos dėtuvės talpa padidinta 5,5 litro, o į išmaniojo rakto funkcijos apimtį dabar įeina ir papildoma 45 litrų talpos viršutinė bagažinė.

Darbalaukio versija