Motoroleriai/125cc
Big scooters
125 cc

Naujasis „PCX“

"2018 metais visiškai atnaujintas populiariojo motorolerio PCX125 stilius. Natūralūs naujieji kontūrai persipina su grakščiomis tradicinėmis PCX dizaino linijomis. Taip pat atnaujintas plieninis vamzdinis dvilopšis rėmas, ratlankiai ir padangos, patobulinta galinė pakaba. Be to, sumontuota ABS, o variklis užtikrina didesnį galios maksimumą, nors įspūdingas degalų suvartojimo ekonomiškumas išlieka toks pats. PCX125 yra viena iš sėkmingiausių „Honda“ dviračių transporto priemonių, kurios pardavimo apimtis Europoje nuo jos pasirodymo 2010 metais jau pasiekė 140 000 vienetų. Bendrovės „Honda“ daugelį metų tobulintas šios sėkmės receptas – ryškus šiuolaikiškas dizainas, elegantiškai įsiliejantis į stilių vertinančios miestų visuomenės gyvenseną, ir kompaktiški gabaritai, suteikiantys laisvės pravažiuoti spūsčių sukaustytomis gatvėmis ir patogiai pastatyti.
Įgaubta sėdynė, po sėdyne įrengta dėtuvė visą veidą dengiančiam šalmui ir visapusė gaminio kokybė reiškia asmeninio komforto lygį X, kuris įrašytas į modelio pavadinimą PCX. Taip pat nevalia pamiršti, kad teigiamos įtakos PCX populiarumui turi puikus šio modelio vertės ir kainos santykis ne tik perkant šią transporto priemonę, bet ir ją eksploatuojant.
2010 metais PCX buvo pirmoji dviratė transporto priemonė, kurioje įdiegta variklio išjungimo sustojus technologija. Po dvejų metų jis tapo pirmuoju motoroleriu Europoje, kuriame sumontuotas ypač efektyvus „Honda“ variklis „enhanced Smart Power“ (eSP). 2016 metais šis modelis sertifikuotas pagal EURO4 standarto reikalavimus, o dabar, stengdamiesi žengti priešakinėse sausakimšos ir ypač konkurencingos rinkos gretose, iš esmės atnaujinome 2018 metų modelio PCX125 dizainą, visiškai pakeitėme rėmą ir padidinome jo variklio galią. Papildomai įdiegta vieno kontūro ABS veikia su priekiniu stabdžiu."