Motoroleriai/125cc
Big scooters
125 cc

Argumentai

2018 metų modelio PCX125 rėmas yra visiškai naujas. Ankstesnio modelio plieninė vamzdinė atraminio tipo konstrukcija pakeista vien iš plieno pagamintu dvilopšiu rėmu. Taip pagerintas transporto priemonės valdymo patikimumas ir vairavimo malonumas. Pakeista rėmo konstrukcija sveria 2,4 kg mažiau, todėl motoroleris yra judresnis.
Kad motorolerio charakteristikos važiuojant didesniu greičiu būtų geresnės, šiame projektavimo etape iškeltas tikslas padidinti galią didelių sūkių diapazone, tačiau taip, kad sukimo momentas mažų sūkių diapazone nesumažėtų. Galios maksimumas padidintas 0,3 kW ir dabar yra 9,0 kW esant 8 500 sūk./min., sukimo momento maksimumas yra 11,8 Nm esant 5 000 sūk./min.
Negatyviojo vaizdo skystųjų kristalų ekrane rodomas greitis ir pateikiama kitos informacijos: odometro, kelionės ridos skaitiklio, vidutinių degalų sąnaudų rodmenys ir variklio išjungimo sustojus sistemos indikatorius.
Didelėje kairiojo aptako kišenėje lengvai telpa buteliukas vandens ar kito gėrimo, o didesnį (palyginus su ankstesne konstrukcija) dangtelį vairuotojui lengviau atidaryti ir pasiekti viduje laikomus daiktus. Čia taip pat įrengtas 12 V kintamosios įtampos adapteris.
Sėdynės aukštis padidintas 4 mm, iki 764 mm, tačiau ant jos atsisėsti yra patogu, nes apžergimo aukštis tėra 540 mm. Naujojo korpuso grindų sritis pratęsta į priekį, todėl atsirado daugiau vietos kojoms.
Po sėdyne esančios dėtuvės tūris padidintas vienu litru, iki 28 l. Korpuso plotis nuo to nepadidėjo, tačiau dabar dėtuvėje lengvai telpa visą veidą dengiantis šalmas.
Padangos sumontuotos taip pat didesnės – 100/80-14 priekyje ir 120/70-14 gale (palyginus atitinkamai su 90/90-14 ir 100/90-14). Kartu su naujaisiais ratlankiais užtikrinamas ne tik lengvesnis valdymas, tačiau dėl mažesnio padangų įlinkio pagerėja degalų vartojimo ekonomiškumas.
Reikiamą stabdymo jėgą sukuria 220 mm priekinis diskinis stabdys su dviejų cilindrų apkaba ir 130 mm galinis būgninis stabdys. Vieno kontūro ABS veikia su priekiniu stabdžiu.