Motoroleriai/125cc
Big Scooters
125 Scooters
125 Motorcycles

Naujais "SH125i"

Rinkos lyderis „SH125i“ 2020 m. pasirodo iš esmės kaip naujas motociklas. 2020 m. „SH125i“ toliau tęsia 1984 m. pristatyto „SH50“ pradėtas tradicijas (šios serijos motociklų pardavimo apimtys siekia milijonus), išsiskirdamas galingesniu ir efektyvesniu varikliu, pritaikytu prie atnaujinto kėbulo – dėl naujos konstrukcijos rėmo dabar siūloma 50 proc. daugiau vietos daiktams laikyti.

2020 m. „SH125i“ varo „EURO5“ standarto reikalavimus atitinkantis naujas keturių vožtuvų „eSP+“ variklis. Didesnę galią išvystantis ir greitesnį įsibėgėjimą užtikrinantis naujasis variklis taip pat pasižymi kuklesnėmis degalų sąnaudomis nei jo pirmtakas. Dabar šiame modelyje kaip standartinė įranga kartu su„Idling Stop“ sistema komplektuojama „Honda“ reguliuojamo sukimo momento valdymo (HSTC) sistema.

Naujos konstrukcijos rėmas ne tik pagerino valdymą, bet ir leido išplėsti naudingą bagažo skyriaus erdvę – „SH“ serijos motoroleris dabar siūlo 28 l talpos dėtuvę po sėdyne. Dėl įrengto USB kroviklio, „Honda Smart Key“ sistemos, kuri dabar susieta su nauja išmaniąja viršutine bagažine, ir optimizuotos galinės pakabos geometrijos šis motoroleris yra dar praktiškesnis ir komfortiškesnis.