Motoroleriai/125cc
Big scooters
125 cc

Naujais "SH125i C-ABS"

Už kitus daug populiaresnis SH125i yra be konkurencijos praktiškiausias, patogiausias ir saugiausias. Dėl žemo balno, didelės erdvės kojoms ir tiekiamai įrangai priklausančios prie ratų spalvos tinkančios bagažo dėžės SH125i, be abejo, yra maloniausia transporto priemonė ir populiariausias Europoje motoroleris.

Naujojo SH125i širdis – visiškai naujas 'eSP' (enhanced Smart Power) variklis; kuriame pilnai įdiegta mažos trinties technologija su Idling-Stop sistema, dėl ko šis motoroleris, tiesiogiai palyginus su pirmtaku, sutaupo kuro net 25% daugiau (47,4km/l). Pagal naują programą veikiantis elektroninis PGM-FI kuro įpurškimas ir efektyvesnis kuro degimas vaidina vaidmenį didinant variklio galią ir sukimo momentą dažniausiai naudojamame įsibėgėjimų ir stabdymų ciklų apsukų diapazone.                                              

Visiškai naujas rėmas kartu su jau nusistovėjusiais tartum prekės ženklas 16 colių ratlankiais, užtikrina dar geresnį manevringumą ir stabilumą bei su įprasta CBS (Combined Brake System) sistema dabar yra pasirinktinai įsigyjama ir ABS sistema.

Tartum nužengę nuo braižymo lentos, SH125i kėbulo elementai labai charakteringi, neribojantys motoroleriams būdingos gebos prasiskverbti net per labiausiai perpildytą miesto eismą, dabar taip pat įmanoma visą galvą dengiantį šalmą patalpinti dėtuvėje po balnu.