Motoroleriai/125cc
Big scooters
125 cc

Naujasis „Integra“ skuteris

Motociklas suteikia unikalią patirtį. Net pirmadienį ryte eiti į darbą tampa patraukliau, jau nekalbant apie ilgų kelionių įdomumą. Kodėl gi nesuteikti tam daugiau individualumo?

Naujas 750 cm3 „Integra“ yra unikalus, sportišką motociklo vairavimą protingai derinantis su motorolerio praktiškumu ir stiliumi.

750 cm3 variklio siūlomas galios resursas realizuojamas „Honda“ per novatorišką dvigubos sankabos transmisiją (DCT). Rezultatas - motociklas, kuris siūlo beprecedentinį laisvės pojūtį, nepriklausomai nuo to, ar naudojate motociklo privalumus piko valandomis ar ieškote naujų malonumų plente. 
Akivaizdu, kad tikras universalus motociklas, nepriklausomai nuo sąlygų, turi būti visapusiškai gerai valdomas, todėl NC750S siūlomas su „Honda“ sukurta dvigubos sankabos transmisija Dual Clutch (DCT). DCT leidžia itin sklandžiai keisti pavaras taip, kad jūs visada būsite situacijos šeimininkas, nepriklausomai nuo to, ar skubate į darbą ar į pramogas. Tuo pačiu, visada galite naudoti tik vienu mygtuko paspaudimu įjungiamą režimą Sport.
Sistema veikia automatiškai, planuodama kitą žingsnį, o tai reiškia, kad jūsų „Integra“ pavarų perjungimui pasiruošęs tuoj, kai nuspręsite perjungti pavarą. Taip pat motociklo modernizuotos transmisijos efektyvumas užtikrina neprilygstamą kuro taupymą.
MT vairavimo režimas veikia rankiniu būdu, o pavaros perjungiamos mygtukais ant vairo. Tuo pačiu, visada turite galimybę pasirinkti mažiau streso keliantį Drive (D) režimą arba pridėti adrenalino sportišku Sport (S) režimu. Nepriklausomai nuo pasirinkimo, „Integra“ leidžia perjungti pavaras taip, kad galite mėgautis vien važiavimu.