Motoroleriai/125cc
Big scooters
125 cc

Forza 300

"Palyginus su ankstesniu dizainu, 2018 metų modeliui „Forza 300“ būdingi ne tik ryškūs kontūrai bei sportiška naujoji išvaizda, bet ir žymiai kompaktiškesni ir aiškesni gabaritai. Šiam modeliui sumažinta važiuoklės bazė ir bendras ilgis, korpusas yra siauresnis, tačiau sėdynė įrengta aukščiau, kad pagerėtų matomumas. Naujasis galinis ratas yra didesnio skersmens, tačiau visas motoroleris, patobulinus jo važiuoklę ir perprojektavus rėmą, sveria 12 kg mažiau, todėl jis lengviau įsibėgėja, pasiekia didesnį maksimalų greitį ir vartoja mažiau degalų.
Tolygiai reguliuojamas naujasis elektrinis priekinis stiklas, jį pakėlus, puikiai užstoja vėją važiuojant dideliu greičiu, tačiau jį nuleidus galima netrukdomai stebėti aplinką mieste. Įdiegta „Honda“ pasirenkamoji sukimo momento valdymo sistema (HSTC), kurią įjungti ir išjungti galima kairiojoje vairo pusėje esančiu valdikliu.
Patobulintame prietaisų skydelyje, be rodyklinių prietaisų, pateikiama ir papildomos skaitmeninės informacijos. Visi šviesos šaltiniai yra LED. Į išmaniojo rakto funkcijos apimtį įeina papildomos 45 litrų talpos viršutinės bagažinės valdymas. "