Offroad
Cross
Enduro
Trial

„Absolute Holeshot”

2002 m. pristatytas „Honda CRF450R“ modelis tapo etalonu. Išsiskirdamas nežabotos galios varikliu bei važiuokle, padedančia įvairios patirties motociklininkams maksimaliai panaudoti šią galią, jis nustatė tobulo galios ir kontrolės balanso standartus. Žvelgiant iš motociklininko, nesvarbu, ar jis būtų aistringas mėgėjas ar profesionalus lenktynininkas, perspektyvos, šis motociklas visuomet buvo visapusiškos kontrolės, patvarumo ir ilgaamžiškumo – savybių, kuriomis nuo seno garsėja „Honda“, įsikūnijimas.

Be abejo, „CRF450R“ yra nuolat tobulinamas. Kiekvienąkart atnaujinant modelį, panaudojamos visos pamokos, išmoktos per įtemptas „Honda“ motociklų kroso programas visame pasaulyje. Per paskutiniuosius aštuonerius metus ištobulintas „CRF450R“ tapo vienu geriausiai lenktynėms pritaikytų motociklų. 2017 m. nuo evoliucijos pereita prie revoliucijos. Europos „Open“ klasės motociklų kroso favoritas pasirodė visiškai nauju pavidalu: dėl naujo variklio jis įgijo daugiau galios, patobulinus važiuoklę padidėjo sukibimas ir pagerėjo valdymas.

Jis kitaip atrodo, kitaip kontroliuojamas ir siūlo visiškai naują važiavimo patirtį. Trumpai tariant, jis daug greitesnis.

Modelio atnaujinimai. 2017 m. „CRF450R“ – pirmąkart per aštuonerius metus iš pagrindų atnaujinta versija. Naujasis modelis komplektuojamas su HRC ištobulintu varikliu, pasižyminčiu 11 proc. didesne galia ir aukštesniu sukimo momentu visame sūkių diapazone. Jam taip pat būdingas naujas septintosios kartos aliumininis rėmas su nauja važiuoklės geometrija, žemesnis svorio centras, gamyklos lenktynėms pritaikytos 49 mm „Showa“ priekinės šakės su plieninėmis spyruoklėmis. Naujos įrangos sąrašą užbaigia titaninis kuro bakas, aerodinamiką pagerinantis lygių formų plastikas ir kaip papildoma įranga siūlomas elektrinis starteris.