Motoroleriai/125cc
Big scooters
125 cc

Argumentai

Naujasis „SH300i“ sukurtas remiantis gerai pasitvirtinusia „SH“ formule bei turi naujutėlaitį plieninį rėmą su šiek tiek ilgesniu tarpuračiu, kuris vis dar suteikdamas „SH“ prekės ženklui būdingą tikslų valdymą, dabar po sėdyne turi didesnę saugyklą, visą veidą uždengiančiam šalmui laikyti.

„SH300i“ 279cc skysčiu aušinamas vieno cilindro variklis – varomas PGM-FI – turi padidintą sukimo momentą staigiam greitėjimui intervale nuo žemų iki vidutinių apsukų.

Subtilūs pakeitimai sukuria šiek tiek vertikalesnę, neutralią važiavimo padėtį ir leidžia lengvai pasiekti žemę. Palyginus su ankstesniu modeliu, šis yra 1 kg lengvesnis, tokiu būdu jis prisideda prie „SH300i“ lengvumo ir vikrumo jausmo; dviejų kanalų ABS dabar yra standartinėje sudėtyje.

Naujos „SH300i“ linijos trykšta jėga ir ryžtu, taip pat kaip ir LED apšvietimas priekyje ir gale. Papildoma „Honda“ išmaniojo raktelio sistema taip pat padidina patogumą vairuojančiam, o pats motociklas yra saugesnis.

Originalių „Honda“ priedų asortimentas, įskaitant 35 l tos pačios spalvos viršutinę bagažinę, priekinį stiklą, pirštų apsaugas, šildomas rankenas, signalizaciją ir „U“ formos spyną, yra paruoštas Jums, kad būdami „SH300i“ savininku susikurtumėte sau nepriekaištingą tolimų kelionių partnerį.