Motociklai
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Argumentai

Lygiai taip, kaip matyti iš naujo lengvesnio stiliaus, VFR800F modelis yra lengvesnis 10 kg. Aliumininis dviejų lonžeronų rėmas atnaujintas ir suderintas su nauja, Pro-arm ašies šakute bei Pro-Link galine pakaba, suformuodamas priekyje subalansuotą sistemą su dviejų dalių, 43 mm teleskopine šakute.

Galingi, radialinėje padėtyje keturių stūmoklių priekinių stabdžių suportai su 310 mm plaukiojančiais diskais, kai dviejų stūmoklių galiniai stabdžiai su suportais su 256 mm disku labai didelės stabdymo galios, o stabdžių veikimo saugumui užtikrinti motociklo pagrindinėje įrangoje yra ABS sistema (Anti-Lock Braking System).

Vienas dalykas yra keli posūkiai, bet jei tų posūkių yra kilometrai, ypač važiuojant dviese ir su pilna apkrova, reikia vadovautis praktiškais poreikiais. 21,5 litrų degalų bakas leidžia nuvažiuoti 380 km nepasipildant. Tai pakankamai didelis atstumas, kai diena virsta naktimi, bet nesijaudinkite, nes šis motociklas turi savitus žibintus su LED lemputėmis, kas leidžia be rūpesčių važiuoti ir po saulėlydžio. 

Posūkio signalai išsijungia tada, kai reikia, parenkamas remiantis įvesties duomenimis, be kitų, pakrypimo kampu ir greičiu. Į motociklininko komforto įrangą įeina 5 režimų šildomos rankenos ir tiksliai apgalvoti aerodinaminiai elementai, mažinantys vibraciją, važiuojant dideliu greičiu.

Didesnį komfortą siūlo VFR800F balno aukščio reguliavimas į 789 mm arba 809 mm aukštį; kaip papildomą įrangą taip pat galima įsigyti vairo pakėlimo rinkinį dar geresnei sėdėjimo padėčiai nustatyti. „Honda“ sukurta traukos kontrolės sistema (TCS) palaiko galinio rato trauką optimalią traukos jėgą, tačiau, jei norima, sistema taip pat gali būti išjungta, priklausomai nuo vairavimo stiliaus. 

VFR800F banguotas raktelis yra kompaktiškas ir suteikia didesnę apsaugą nuo vagystės, kuri yra pasiekta dėl raktelio griovelių, raktelį labai sunku nukopijuoti ir jis yra labai patvarus.

VFR būdingas X-style LED priekinis žibintas yra taupantis energiją ir keliui apšviesti meta aiškią baltą šviesą. Posūkio žibintai ir galinis žibintas susideda iš LED lempučių.