Motociklai
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Honda VFR 800: savo laikų legenda

Gyvenimas susideda iš akimirkų. Pavyzdžiui, kaip tos įsimintinos akimirkos ilgo posūkio pabaigoje, nesibaigiančiame vingiuotame kelyje, ir, žinoma, visi tie žmonės, su kuriais susitinkate. Savo nauju, lengvesniu korpusu, didesniu sukimo momentu esant žemiems ir vidutiniams sūkiams, pagerintu V4 varikliu ir išlaikytu aerodinaminiu stiliumi VFR800F daro realesnes nei kada nors anksčiau.

Gaudant tas akimirkas reikia pasitikėjimo savimi ir galios atsargos. Patogus ir intuityvus VFR800F puikiai tam tinka, patikėdamas jums viską, ką siūlo šio motociklo 782 cm3 skysčiu aušinamas, su degalų įpurškimu, 16 vožtuvų DOHC, 90° V4-VTEC variklis.

Šis variklis ne tik suteikia sklandų ir greitą greitėjimą vos palietus rankeną, bet ir didelį sukimo momentą, esant žemiems sūkiams (75,1 Nm), jau nekalbant apie tiesiog priklausomybę sukelti galinčią trauką dideliais sūkiais (77,9 kW). Elektroninė, kintamo vožtuvų laiko ir kėlimo valdymo sistema užtikrina sūkių nepertraukiamą didėjimą greitėjant, esant vidutiniams sūkiais – ten, kur būtina kasdienių važinėjimų metu.