Motociklai
Supersport
Touring
Street
Custom
Adventure

"2024 NX500"

• Naujas aštrus nuotykių stilius pasitelkia aerodinamiką, siekiant pagerinti stabilumą važiuojant dideliu greičiu.
• Nauji priekiniai ir galiniai LED žibintai
• Naujajame 5 colių spalvotame skystųjų kristalų ekrane įdiegta „Honda RoadSync“ jungtis, suteikianti lengvą valdymą ekrane ir leidžianti naudotis kitomis išmaniojo telefono funkcijomis.
• Naujas, supaprastintas kairės rankos jungiklis, kuriuo lengva naudotis, naktį jis apšviestas
• 41mm „Showa Separate Function Fork Big Piston (SFF-BP) USD“ šakės ir galinis amortizatorius pasižymi itin tiksliai suderinta sąranka
• Nauji, lengvesni ratai
• Dvigubi 296 mm diskai su „Nissin“ radialiniais keturių stūmoklių suportais
• Gyvybingas dviejų cilindrų jėgos agregatassu „Honda Selectable Torque Control (HSTC)“
• Nauji PGM-FI nustatymai pagerina akceleraciją esant mažoms apsukoms ir galios perdavimą visame sūkių diapazone
• Pagalbinė ir (arba) praslystančioji sankaba palengvina pavarų perjungimą aukštyn ir valdo galinį ratą perjungiant pavaras žemyn

Aksesuarai
„NX500“ galima įsigyti įvairių originalių „Honda“ aksesuarų, kurie buvo sukurti kartu su motociklu, kad puikiai derėtų tarpusavyje - atskirų naujoviškų dalių, papildančių įrenginį, arba sugrupuotų į komplektus ir paruoštų pritvirtinti, su oficialia „Honda"“ garantija:

Nuotykių komplektas
Nuotykių komplektas pagerina bekelės motociklo išvaizdą ir suteikia papildomo komforto bei apsaugos atvirame kelyje. Rūko žibintai pagerina matomumą prastomis oro sąlygomis ir yra sumontuoti ant priekinių juoda apdaila dengtų šoninių vamzdžių, padedančių apsaugoti motociklą. Pirštų apsaugos apsaugo rankas nuo šalčio ir skraidančių nuolaužų, o tamsintas priekinis stiklas ir ratų juostelės suteikia stiliaus. Bako balnelis apsaugo dažus nuo pažeidimų.

Kelioninis komplektas
Dviejų 16,5 l talpos pusiau standžių plastikinių daiktadėžių rinkinys su paprasta tvirtinimo sistema ir iki 22 l talpos prasiplečiantis galinės sėdynės krepšys palengvina keliones.

Miesto komplektas
Kasdieniam važinėjimui mieste ir užmiestyje tai puiki komplektacija; 38 l talpos dėžėje yra daug vietos daiktams, ji komplektuojama su galinės sėdynės atlošu bei patogiu vidiniu krepšiu. Pagrindinis stovas leidžia lengvai prižiūrėti grandinę ir patogiai pastatyti automobilį ant nelygių paviršių.

Komforto komplektas
Kad būtų dar patogiau ir praktiškiau, šildomos rankenos su skystųjų kristalų ekrane rodomais 5 šilumos lygiais ir atminties funkcija padės sumažinti žiemos dienų šaltį. Vėjo deflektoriai padeda apsaugoti apatinę vairuotojo kūno dalį nuo smarkaus kelionės vėjo. Kištukinis lizdas suteikia įkrovimo tašką po sėdyne, o 3 l talpos bako krepšys su permatoma kišene leidžia patogiai vežiotis išmanųjį telefoną ir uždangalą nuo lietaus.

Visus komplektuose esančius aksesuarus taip pat galima įsigyti atskirai.