Motociklai
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CRF450L

CRF450R krosinio motociklo pagrindu sukurtas naujasis „Honda“ dvigubos paskirties legalus keliuose motociklas pasižymi tvirta ir lengva važiuokle, puikiai paklūstančia net atliekant sudėtingiausius manevrus, ir galingu bei ypač našiu varikliu. Dėl patvarių aukštos kokybės dalių motociklas nereikalauja dažnos techninės priežiūros, tad galėsite mėgautis savarankiška, rūpesčių nevaržoma kelione.
Tobulas dvigubos paskirties motociklas turi pasižymėti daugeliu savybių. Bekelėje svarbus nedidelis svoris, efektyvus stabdymas ir manevringumas – visa tai leidžia išlaikyti bekelės išbandymus. Jo variklis turi generuoti didelę galią naudojant linijinį sukimo momentą – tokia galia yra itin naši ir leidžia motociklininkui išlaikyti visišką galinio rato sukibimą su bet kokiu paviršiumi.
Visi privalumai, leidžiantys mėgautis bekele, naudingi ir išvažiavus pasivažinėti po miestą. Nedidelis, vikrus dvigubos paskirties motociklas be vargo prasmunka siauriausiais skersgatviais, įveikia duobes ir lengvai aplenkia kitus eismo dalyvius dėl pažangios greitėjimo žema pavara sistemos. Taip pat svarbu, kad motociklas būtų patvarus ir patikimas – nesiožiuotų užvedamas ir nereikalautų dažnų apsilankymų techninės priežiūros servise.
Lenktyniniai automobiliai – solidi bazė, nuo kurios galima pradėti kurti dvigubos paskirties modelį. Tačiau iki to – dar ilgas kelias. Lenktyniniai motociklai reikalauja intensyvios techninės priežiūros, kuri atgraso motociklininkus mėgėjus, norinčius tiesiog paspausti užvedimo jungiklį ir nevaržomai mėgautis šiuo savo laisvalaikio pomėgiu. Be to, menkai viešajam eismui pritaikyti lenktyniniai motociklai pasižymi nepatogiais naudoti ir nepatvariais pagrindiniais funkciniais elementais, įskaitant žibintus, indikatorius, užvedimo jungiklį.