Motociklai
Supersport
Touring
Street
Custom
Adventure

2023 „CB1000R Black Edition“

„Neo Sports Café“ flagmanas CB1000R išsiskiria nauju minimalistiniu, dar ryžtingesnių formų dizainu su į priekį palinkusiu rėmu. Charakteringas apvalus priekinis žibintas su ašaros formos apvadu dabar palenktas į galą. Tai nukreipia žvilgsnį į mažesnius šoninius aptakus ir atnaujintą iškilusį galinį porėmį. Estetinį vaizdą papildo įmantrūs nauji septynių stipinų ratlankiai. 

Naujas „CB1000R Black Edition“ su naujas linijas išryškinančia specialia rankų darbo apdaila atrodo dar agresyviau. Efektingą išvaizdą sukuria „Deep Graphite Black“ spalvos schema ir juodos spalvos priekinio žibinto apdaila, priekinis skydas, šakės atramos, radiatoriaus gaubtai, oro kameros dangteliai, dujų išmetimo sistemos ir duslintuvo detalės.

Iš „CBR1000RR Fireblade“ perimtas keturių cilindrų vienaeilis variklis dėl pakoreguotų degalų įpurškimo nustatymų lemia sklandesnį galios perdavimą ir greitesnę reakciją. CB1000R ir „CB1000R Black Edition“ komplektuojami su „Honda“ išmaniojo telefono valdymo balsu sistema, sujungta su nauju šiuolaikiniu spalvotu 5 colių TFT ekranu.