Motociklai
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CB1000RA

Download Catalogue

KITOKS ŽVĖRIS.

Šis visiškai naujas „Honda“ CB1000R modelis – tai „Neo Sports Café“ gaujos vadas. Tai „Sport Naked“ gatvės kovotojų ir „Retro Café“ lenktyninkų lydinys – šiems laikams transformuota ir atgimusi „Honda“ legenda.
Su 989 cm3 DOHC keturių cilindrų varikliu naujasis CB1000R turi 16 proc. daugiau galios pasiekęs 10 000 apsukų ir 5 proc. didesnį sukimo momentą visame vidutinių apsukų diapazone.  Variklį valdo nauja elektroninė droselio valdymo sistema (TBW), siūlanti keturis skirtingus važiavimo režimus ir leidžianti pasirinkti kelio sąlygas ir savo temperamentą atitinkantį važiavimo stilių.  Jis taip pat turi 4 proc. trumpesnes pavaras, tad didesnė galia suteikia dar greitesnį įsibėgėjimą.  Faktiškai per pirmąsias 3 pavaras 130 km/h CB1000R modelis pasiekia greičiau nei CBR1000RR. Pagalbinė / praslystanti sankaba pagerina valdymą.
Tikru „Sport Naked“ stiliumi CB1000R neslepia savo jausmų, visiems atskleisdamas savo retroindustrinį minimalizmą ir aliuminines detales. Priekyje jis turi „Showa SFF-BP USD“ šakę ir radialinius stabdžius, o gale – atpažįstamą vienpusį svyravimo kronšteiną ir „Showa“ monoamortizatorių.  Visa tai užbaigia pilnas LED žibintų komplektas, kuris nušvies kelią, kad ir kur jis jus vestų.