Offroad
Motocross
Enduro
Trial

Montesa Cota 4Ride

„4RIDE“ variklis yra paremtas keturtakčiais 258,9 cc darbinio tūrio „Cota 4RT260“ ir „Race Replica“ modeliais. Ne taip, kaip jo analoguose, šiam modeliui būdingas naujas bėgių santykis. Atsižvelgiant į tai, kad modelis labiau skirtas nuotykiams ar išvykoms, buvo padaryti pakeitimai, kad būtų atitikta ši kryptis. Vartotojas visada galės surasti patogų greitį, tinkantį motociklui ilgoms kelionėms ir techninėms sritims, tokioms kaip trąsos ar varžybų maršrutai.

Naujasis „4RIDE“ turi labai patikimą, aukštos kokybės, lengvą aliuminio rėmą ir galinę šakę, naudojamą „Cota 4RT260“ modelyje.

Viena iš svarbiausių „4RIDE“ savybių yra sėdynės pritaikymas (880 mm aukščio), pakeičiant visą motociklo ergonomiką. Jis dabar tampa patogesnis ir lengviau vairuojamas nuotykių keliais.

Kitas modelio ergonomiškumo aspektas yra tai, kad rankenos galai yra atviresni ir aukštesni, o tai suteikia motociklui geresnę reakciją ir padaro važiavimą žymiai patogesniu. Prie šių patogumų taip pat prisideda ir platesni motociklo pakojai. 

Po sėdyne, kuri rankomis gali būti lengvai nuimama, yra didelė daiktų saugojimo vieta, į kurią galima pasidėti motociklininko švarką, pirštines ir kitus išvykai reikalingus daiktus.

Šio modelio dizainas yra labiau orientuotas kelionėms, todėl svarbi detalė – didesnis degalų bakas, kuris nuo 1, 9 litrų varžybų modeliuose, padidintas iki 4, 4 litrų šiame modelyje. Tai reiškia, kad garantuotai galite nuvažiuoti 120 km.

Motociklas sveria tik 85 kg, taigi užtikrinamas modelio judrumas ir paprastas manevravimas bet kokiomis sąlygomis.

„4RIDE“ pakabos buvo pakoreguotos, kad būtų pasiekta geresnė reakcija išvykose.  Reguliuojama TECH šakė dabar yra 38 mm aukštesnė ir turi 24 mm daugiau eigos.