Motociklai
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CRF250L Rally

Su ilgos eigos pakaba, dideliais ABS stabdžių diskais, puikia apsauga nuo nepalankių oro sąlygų CRF450 RALLY įkvėptu kėbulu ir įspūdingu nuvažiuojamu atstumu, CRF250 RALLY yra pasiruošęs savaitgalio nuotykiams, tolimiems atstumams ar kasdieniniam susisiekimui. Variklis pasižymi solidžiu sukimo momentu nuo apačios iki viršaus su stipria viršutine galia.

Paremtas atnaujintu CRF250L modeliu, CRF250L RALLY taip pat turi įvairių pakeitimų ir su HRC CRF450 Rally lenktynių modelio komandos įkvėptu stiliumi jie jį padaro unikaliu rinkoje. Priekyje - lenktynių stiliaus ,,plaukiojantis" ekranas, aptakai ir radiatoriaus gaubtai suteikia apsaugą nuo vėjo, o likusi modelio dalis turi minimalius MX stiliaus elementus. Asimetriški priekiniai žibintai, kaip ir posūkių žibintai, yra LED. 
Su dideliu degalų baku galima nuvažiuoti ilgesnį kelią, o naujame prietaisų skydelyje yra degalų lygio matuoklis ir tachometras. Ilgos eigos pakaba ir didelis pravažumas pageriną tolimų distancijų bekele nuvažiavimą, o didelis priekinis slankus diskas bei ABS, kurį galima išjungti galiniam stabdžiui, suteikia stabdymo jėgos. Variklis gali didžiuotis solidžiu apatiniu sukimo momentu kartu su stipria maksimalia galia, kurie galimi dėl atnaujinimų iš originalaus CRF250L įskaitant atnaujintą PGM-FI ir droselio korpusą, naują oro dėžę ir lengvą duslintuvą.