Motociklai
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Nuotykių dvasia

"Pasirodo naujasis motociklas: HONDA ,,X-ADV"" sujungia ,,SUV"" stilių ir pravažumo bekelės sąlygomis galimybes. HONDA ,,X-ADV"" suderina nuotykių troškimą ir kasdienį naudojimą, praktiškumą ir komfortą važinėjant mieste bei savaitgaliais užmiestyje.
Tiesi sėdėjimo pozicija, kad geriau matytumėte kelią bei ilgos eigos pakaba padės įveikti net ir sudėtingiausią kelio ruožą.
,,X-ADV"" taip pat siūlo praktišką 5 lygių reguliuojamą priekinį skydą nuo vėjo ir dėtuvę, bekelės tipo šalmui laikyti.

Su stilingu ir tvirtu korpusu bei iškilia stovėsena HONDA ,,X-ADV" susiskuria pasiruošusio bekelei ir ryžtingo modelio įvaizdį. Tvirta išorė derinasi su praktiškumu: korpusas sudėliotas taip, kad po sėdyne yra 21 litro talpos dėtuvė. ,,X-ADV" taip pat turi 5 lygių reguliuojamą skydą nuo vėjo, nusmailintas aliuminio rankenas, ,,Africa Twin" rankų apsaugas, lenktyninio tipo prietaisų skydelį ir  centrinį stovą. O ,,Smart Key" sistema bus patogu naudotis kiekvieną dieną.

Ilgos eigos pakabos priekis ir galas sugeria smūgius, o ją palaiko grublėti 17 colių / 15 colių priekinis ir galinis ratai bei padangos, kurių protektoriaus raštas su blokais. Keturių stūmoklių radialiniai stabdžiai suteikia pakankamai stabdymo galios kartu su ABS kontrole.

Jame taip pat standartiškai sukomplektuota HONDA dvigubos sankabos transmisija (angl. Dual Clutch Transmission; sutr. DCT), ,,X-ADV" atveju pasirinktas žemas pavarų perdavimas suteikia protingą valdomumą važiuojant D režimu; taip pat galimi 3 lygiai S režime, kartu su pavarų šablonais sportiniam važiavimui. DCT puikiai suderintas su 745 cm³ darbinio tūrio dviejų cilindrų ,,X-ADV" varikliu sukuria stiprų sukimo momentą nuo žemų iki vidutinių sūkių diapazone, taip suteikiant įspūdingą akceleraciją nuo labai žemų sūkių. Su 1 litru degalų motociklas nuvažiuoja 27,9 km (WMTC režimas).