Motociklai
Supersport
Touring
Street
Custom
Adventure

Esminis ir paprastas

 

Varomas 471cc lygiagretaus dvigubo variklio, Rebel modelis pasižymi dideliu sukimo momentu esant žemoms apsukoms ir sklandžią linijinę trauką. Važiavimo padėtis yra atsipalaidavusi ir neutrali, rankos šiek tiek ištiestos, o pėdos tiesiai žemyn ant centrinių atramų.
Universalus Rebel yra šaunus važiuoti tiek lėtai, tiek greitai, tinka dienos išvykai, automobiliui į kavinę ar net sportiškesniam pasivažinėjimui vingiuotais keliais.
Mažas svoris, plonas rėmas ir žemas balnas užtikrina dviračio manevringumą net esant žemoms apsukoms, o tinkamas aukštis nuo žemės leidžia stebėtinai didelį pasvirimą posūkiuose.
Paprastas ir galingas naujasis Honda Rebel modelis yra paprastas ir minimalistinis dizainas, kuriame svarbi kiekviena detalė. Žemą, liesą siluetą vainikuoja ikoniškas degalų bakas, agresyviai nuožulni priekinė dalis ir storos padangos ant didelio skersmens ratlankių, taip pat štampuotas plieninis galinis sparnas ir siauro rėmo kėbulas, todėl apnuogintos formos, bylojančios apie neįprastumą. ir individualus požiūris. Apvalus priekinis žibintas yra aukštai ant liejo aliuminio pagrindo, spidometras yra kompaktinis diskas su neigiamu LCD ekranu ir mėlynu foniniu apšvietimu, uždegimas yra po degalų baku kairėje. Visos detalės, kur įmanoma, užtemdomos.