Motociklai
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CRF1000L Africa Twin

„CRF1000L Africa Twin“ projektas nuo pat pirmųjų užuomazgų buvo plėtojamas atsigręžiant į originalo – „XRV750 Africa Twin“ vertybes, t. y. į idealiai suderintas jo savybes – praktiškumą, stabilumą ir nepriekaištingą valdymą važiuojant keliu ir bekele. Jis tapo etalonu, kuris galioja net ir šiandien, esant gausiam kelioninių motociklų asortimentui. „CRF1000L Africa Twin“ savo technologijomis nutolęs nuo savo pirmtako. Tačiau jo pavadinimą perėmusi naujoji versija persmelkta tos pačios dvasios, kuri buvo būdinga „XRV750 Africa Twin“ modeliui.

„Visureigio“ koncepcija prasideda nuo variklio, kuris turi lanksčiai prisitaikyti prie įvairių situacijų bekelėje, puikiai atlaikyti ilgus atstumus ir kitus išbandymus. „CRF1000L Africa Twin“ modelyje komplektuojamas 1000 cm3 darbinio tūrio dviejų lygiagrečiai išdėstytų cilindrų variklis, kurį „Honda“ sukūrė pritaikydama savo patirtį, sukauptą bekelės lenktynių trasoje tobulinant „CRF250R“ ir „CRF450R“ lenktyninius motociklus. Be to, siekiant sumažinti variklio konstrukciją, įrengta tokia pati keturių vožtuvų „Unicam“ sistema.

Didelė galia ir sukimo momentas lemia žaibišką reakciją visame sūkių diapazone. Didėjant apsukoms, pasigirsta maloniai nuteikiantis charakteringas solidus riaumojimas.

Nedidelis variklio aukštis leido pasiekti aukštesnę „CRF1000L Africa Twin“ prošvaisą. Tai dar viena būtina kelioninio motociklo savybė.

Tobulinant „CRF1000L Africa Twin“ važiuoklę, susitelkta į tris pagrindines ypatybes, kuriomis išsiskyrė pirmasis „XRV750“ modelis: pravažumą bekelės sąlygomis, komfortiškas tolimas išvykas ir manevringumą važinėjant kasdien. Buvo siekiama, kad šis motociklas būtų nepamainoma universali trumpoms ir ilgoms kelionėms pritaikyta transporto priemonė.