Motociklai
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Naujasis „Crossrunner VFR800X“

„Crossrunner“ motocikle dera patys geriausi dviejų skirtingų motociklų tipų bruožai: lankstumas bei paprastas naudojimas, būdingas universaliems klasės „Naked“ motociklams ir tiesi motociklo vairuotojo sėdėsena bei grubus dizainas, būdingas lenktyniniams motociklams.
Motocikle „Crossrunner“ montuojamas V4 tipo variklis, kurio darbinis tūris − 800 cm3. Dėl to vairuoti malonu tiek važinėjant miesto gatvėmis, tiek ir ilgose kelionėse užmiestyje.
Atliktos klientų nuomonės apklausos rezultatai parodė, kad pirkėjams patinka lenktyninių motociklų išvaizda, tačiau kai kuriems iš jų nėra priimtinas tam tikras nestabilumas, susijęs su tokiais veiksniais kaip didelė pakabos eiga, aukštos sėdynės ir dvigubos paskirties padangų naudojimas. Remiantis šios apklausos rezultatais, pirkėjus domina motociklas, išsiskiriantis unikalaus stiliaus išvaizda ir teikiantis malonių pojūčių bet kokiomis vairavimo sąlygomis visais metų laikais – nesvarbu ar tai būtų trumpas pasivažinėjimas miesto gatvėmis, ar ilga kelionė užmiesčio keliais.
„Crossrunner“ atitinka visus šiuos reikalavimus ir išsiskiria unikalia adaptacine valdymo sistema. Tai − puikus dviejų skirtingų motociklų klasių geriausių savybių derinys.