Motociklai
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

NC750S ABS

„Hondos“ vartotojams draugiška, nesudėtinga naudotis susisiekimo priemonė „NC750S“ atitinka „EURO4“ standartą ir turi LCD prietaisų skydelį su pasirenkamomis spalvomis, taip pat du „Special Edition“ dviejų spalvų variantus su LED apšvietimu. Motociklas, turintis transmisiją su dviguba sankaba, gauna 3-is „S“ režimo lygius ir tolimesnius programinės įrangos atnaujinimus tiek MT, tiek AT režimuose. Trumpas, penkiakampio formos duslintuvas prideda žemo garso.

„NC750S“ yra išskirtinai vartotojams draugiškas motociklas: jį lengva vairuoti, yra „draugiškas kišenei“, tiek įsigijimo, tiek išlaikymo sąnaudų atžvilgiu. Jis patrauklus įvairaus amžiaus bei įvairią patirtį turintiems vairuotojams: ir didelę patirtį turintiems, kuriems reikia viską sugebančio ir ekonomiško motociklo, kad įveiktų miesto eismą, ir naujiems, jaunesniems vairuotojams, kurie keičia transporto priemonę į didesnę ir ieško kokybės, taupumo, praktiškumo ir malonumo kartu su jų pirmuoju dideliu motociklu.

Ir būtent tai jiems suteikia „NC750S“. Jo lygiagretus, dviejų cilindrų variklis įveikia diapazoną nuo žemų iki vidutinių sūkių nereikalaujant pastangų; talpi daiktų laikymo vieta, kur paprastai būna degalų bakas ir galimybė pasirinkti unikalią „Hondos“ transmisiją su dviguba sankaba išskiria jį iš minios vidutinio dydžio motociklų. Kai susijungia kompatiška forma, patikima važiuoklė ir išskirtinis degalų taupumas rezultate gauname unikalų prieinamą ir praktišką motociklą.