Offroad
Motocross
Enduro
Trial

"Naujas CRF125FB"

Jauniems motosporto mėgėjams naujas CRF125F modelis yra idealus įvadas į moto pasaulį. Jis leidžia greitai įgyti reikiamų įgūdžių ir vairavimo patirtį, kurie pravers suaugus dalyvaujant lenktynėse ar važinėjant bekelės sąlygomis.

CRF125F dabar turi ne tik didesnį kuro baką, bet mašinos oro aušinamas keturių pavarų variklis turi specialų nustatymą, kad pradedantieji galėtų pasiekti reikiamą, pakankamą galios momentą, esant žemoms apsukoms. Elektrinis starteris yra būtinas jaunų lenktynininkų pagalbininkas. Visiškai naujas rėmas, pagerinta pakaba ir stabdžiai - visa tai daro efektyvesnes vairavimo galimybes ir užtikrina puikų manevringumą, o taip pat stabdymą. Verta paminėti taip pat CRF450R dizaino elementus, kurie buvo naudojami CRF125F kėbulo detalėse patrauklumui didinti.

CRF125F sukurtas, siekiant jauniems, nepatyrusiems vairuotojams suteikti viską, ko reikia, kad būtų užtikrinta, kad jų pirmoji bekelės patirtis būtų teigiama ir kviestų grįžti. Tai patvarus ir patikimas motociklas, kurį lengva prižiūrėti ir jis nenuvils.