Motociklai
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CB500F ABS

2019 metų modelis CB500F patobulintas ir papuoštas agresyvoko stiliaus korpuso detalėmis, kuriančiomis tvirtą smailėjančią formą. Išlenktas vairas taip pat stiprina malonumą vairuoti. Į naująjį skystųjų kristalų prietaisų skydelio ekraną įdiegta įjungtos pavaros ir aukštesnės pavaros jungimo rodymo funkcija, kurios informacinės lemputės, kaip ir kitos lemputės, dabar yra LED tipo.

Nors CB500F variklio galia neviršija 35 kW, kad motociklą galėtų vairuoti A2 kategorijos pažymėjimą turintys motociklininkai, patobulinus įsiurbimo bei išmetimo sistemas ir pakoregavus vožtuvų sinchronizavimo programą jis išvysto 4 % daugiau galios ir didesnį sukimo momentą 3 000–7 000 sūk./min diapazone. Naujasis dvivamzdis duslintuvas skleidžia malonesnį garsą. Variklyje sumontuota pagalbinė / praslystančioji sankaba.
Važiuoklė nepakeista, tačiau įrengtas naujasis vienvamzdis galinis amortizatorius, kuriam būdingas nekintantis smūgių slopinimo efektyvumas ir užtikrinamas geresnis motociklo valdymo patikimumas.