Motociklai
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

- „Honda Twin“ serijos motociklai žinomi savo universalumu ir naujojo modelio CBR500R variklis yra vienas iš mūsų visų laikų geriausių. To paties stūmoklio dydžio, kaip ir  mūsų CBR600RR sportinio motociklo, parallel-twin tipo variklis suteikia puikius rezultatus visuose apsukų diapazonuose.  
- Elektroninis kuro įpurškimas (Programmed Fuel Injection PGM-FI) nuolat stebi kelis rodiklius, pagal kuriuos į degimo kamerą tiekiamas vairavimo ir oro sąlygas atitinkantis kuro mišinys, užtikrinantis judrumą bet kokiomis sąlygomis.  
- Šio motociklo gero manevringumo kertinis akmuo yra rėmas. Tai naujas požiūris į klasiką. CBR500R modelio variklis keturiuose taškuose pritvirtintas prie motociklo deimanto formos 35mm pagrindinio rėmo, kas yra neužginčijamas argumentas, užtikrinant aukštos klasės manevringumo ir važiavimo savybes.   
- Motociklo aerodinaminės kėbulo dalys valdo oro sroves taip, kad būtų užtikrintas važiavimo komfortas, minimalus oro pasipriešinimas ir efektyvus aušinimas.  
- Pilnai LCD mėlyno atspalvio daviklių blokas turi skaitmeninį spidometrą ir tachometrą bei daug kitų naudingų funkcijų, pavyzdžiui, laikrodį, odometrą, perjungiamą ridos skaitiklį, dabartinių ir vidutinių kuro sąnaudų optimizavimo daviklį bei variklio diagnostikos daviklį su šviesos fonu.
- Naujasis CBR500R modelis turi žemą laipsninį ir keleiviui daug vietos suteikiančią sėdynę, kuris idealiai tinka ir miesto eismui, ir kalnuotoms vietovėms. Sėdynė sukurta taip, kad ji tiktų skirtingo kūno sudėjimo motociklininkams. 
- Keleivio rankenos, kurios yra tvirtos, leidžia jam gerai laikytis ir yra gera mažų objektų tvirtinimo vieta. 
- Šiuolaikinis rėmas, kuriame integruota „Honda“ Pro-Link 9 pakopų galinė pakaba su standumo reguliavimu ir 104mm eiga, leidžia patogiai įveikti mažesnius nelygumus, efektyviai amortizuodama ir didesnius nelygumus, kas padidina važiavimo komfortą ir pagerina manevringumą. 
- CBR500R modelio patikimi, bet stilingi ratlankiai iš lengvojo lydinio lengvai valomi, gerai atrodo ir CBR500R modeliui yra savaime suprantami elementai.  
- Priekinis 320mm banguotas priekinis stabdžio diskas ir 240mm galinis stabdžio diskas užtikrina galingą stabdymą.  
- CBR500R modelio ABS sistema reguliuoja stabdžius taip, kad nepriklausomai nuo situacijos, stabdymas būtų visiškai sklandus ir nuspėjamas.