Motociklai
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

"CBR500R ABS"

Tiems motosporto draugams, kurie išaugę iš 125-ių ar turi A2 kategorijos vairuotojo pažymėjimą, 2 cilindrų CBR500R modelis su ištisine danga - geras būdas sužinoti, koks yra didelis sportinis motociklas. Tačiau jis sudomins ir patyrusius motosporto draugus, kurie ieško alternatyvos didesniems sportiniams motociklams.

Greitas, ekonomiškas, prieinamas ir jaudinantis CBR500R yra idealus įžanginis žodis į didžiųjų sportinių motociklų pasaulį. Šis motociklas siūlo motociklų aukšto lygio kokybės konstrukcijos ir nuosavybės malonumą , kuris truks ilgai.

Sėdėjimo padėtis ant CBR500R sėdynės yra sportinė, bet ne per agresyvi, kad apsunkintų kasdienėse kelionėse mieste ar keliaujant kalnų keliais.

2019-aisiais metais „CBR500R“ pasirodo pasiruošęs veiksmui: nuodugniai atnaujintas, su individualiu, agresyviu nauju įvaizdžiu, ginkluotas tokiais pagerinimais kaip LED apšvietimas, didesnis degalų bakas, reguliuojama priekinė šakė, o taip pat dėl atnaujinto centralizuotos masės duslintuvo malonus ūžimas.