Motociklai
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Naujasis „Crosstourer“

Šis „Crosstourer“ gali važiuoti tiek magistraliniais keliais, tiek bekele, todėl jis visada pasiruošęs bet kokiems nuotykiams. Šis motociklas pirmiausia skirtas keliauti magistraliniais keliais, tačiau kalbant apie galią, valdymą ir stabilumą, jame dera ir aukšti sportinio motociklo standartai. Be to, jis turi daug funkcionalesnę pakabą ir „Turing“ tipo motociklams būdingą sėdėseną.
 
Papildomos „Crosstourer“ motociklo įrangos sąraše yra novatoriška automatinė antrosios kartos pavarų dėžė su dviguba „Dual Clutch Transmission“ tipo sankaba. Tokio tipo sankaba leidžia tarpusavyje suderinti automatinės greičių dėžės teikiamą komfortą ir mechaninės greičių dėžės dinamiškumą. „Crosstourer“ – stilingas motociklas, galintis vairuotojui suteikti visišką judėjimo laisvę, ir nepriklausomai nuo kelionės trukmės užtikrinti, kad jam būtų patogu bei saugu.

2016-iesiems „R1200X Crosstourer“ dabar atitinka „EURO4“, o praktiškumas pabrėžiamas su lengvai reguliuojamu priekiniu stiklu, 12 V lizdu ir trimis „S“ režimo lygiais DCT versijoje. Tokiu būdu padengiamas didesnis spektras galimų sportinio važiavimo scenarijų ir tai, kam vairuotojai teiktų pirmenybę.

Tolimesnis naujas funkcionalumas 2016-iesiems DCT reiška, kad sistema sugeba nustatyti įkalnių ir nuokalnių pasvirimo kampą ir pagal tai pritaiko pavarų šabloną.